MODERN SANDALYE MOBİLYA A.S kuruluşu olan SANDALYE MODERN

Modern, rahat, her zaman kaliteli ve farklı olma prensipleri doğrultusunda müşterilerine erişilebilir ürünler sunmayı hedefleyen SANDALYE MODERN tüm kreasyonunu karma ve aynı zamanda birbirleri ile kombin metal, ahşap, plastik, döşemeli endüstriyel tasarım ürünler arasından, titizlikli bir araştırma sonucunda oluşturmaktadır.

Sandalyeler, masalar, koltuklar ve tamamlayıcılar geleneksel ve yenilikçi çizgilerde, mühendislik mükemmelliğini yaratıcı deha ile birleştiren bir süreçte geliştirilmekte olup teknolojik olanaklarımız, mobilya üretiminin her aşamasında kaliteyi denetlememizi ve estetik anlamda kendimize ait özel çözümler geliştirmemize olanak sağlamaktadır.

Kurumsal düzeyde sürekli yenilenmek ve gelişmek teknolojinin yanında deneyimli bir ekip ile mümkün olabilmektedir, başarımızın temelini oluşturan bu anlayışımız ile birlikte müşteri ilişkilerimizde karşılıklı  güven ve şeffaflığa inancımız ortak hedeflere ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Tüm SANDALYE MODERN  kreasyonunu, kombinasyonlarımızı ve kullanımla ilgili detayları sunabileceğimiz, Göztepe showroom’umuzda sizleri ağırlamaktan  mutluluk duyacağız.